W bitiba nagradzamy Cię za Twoją lojalność – jako zarejestrowany klient otrzymujesz pieczątki za każde zamówienie, a kiedy uzbierasz 16 pieczątek, otrzymasz kupon o wartości 60 zł. 

 

Zbieranie pieczątek jest bardzo proste: za każde 100 zł wartości Twojego zamówienia otrzymasz 1 pieczątkę. Przykładowo, za zakupy o łącznej wartości wynoszącej 210 zł otrzymasz 2 pieczątki. Pozostała wartość w wysokości 10 zł nie zostanie uwzględniona. 

 

Twoja pieczątka będzie aktywna automatycznie po zaksięgowaniu opłaty i nadaniu przesyłki. 

 

Po zebraniu 16 aktywnych pieczątek otrzymasz kupon o wartości 60 zł, który możesz wykorzystać podczas następnego zamówienia. Aby zrealizować kupon, należy kliknąć przycisk udostępniony w koncie "Moja bitiba". 

 

Ważne informacje:

  • Jeżeli wartość faktury za zamówienie ulegnie zmianie (np. wskutek zwrotu części zamówienia), na Twojej Karcie Stałego Klienta aktywowana zostanie liczba pieczątek uzyskana po uiszczeniu ostatecznej kwoty za zakupione produkty. 
  • Jeżeli w ciągu 6 miesięcy od otrzymania ostatniej pieczątki nie złożysz żadnego zamówienia, Twoja Karta Stałego Klienta straci ważność. 
  • Kupon jest ważny przez 1 rok od daty wystawienia. 

 

Więcej informacji na temat Karty dla Stałych Klientów bitiba znajdziesz tutaj