Akceptujemy następujące metody płatności:  

  • Przelew natychmiastowy Przelewy24 
  • Płatność kartą kredytową (Mastercard lub Visa) 
  • Apple Pay (dostępna od 17.07.2023) 
  • Płatność gotówką przy odbiorze 
  • PayPal 
  • Przelew na polskie konto bankowe (przedpłata) 

  

Wszystkie oferowane przez nas metody płatności są w pełni bezpieczne. Wszelkie dane osobowe (np. dane płatnicze, adres e-mail i adres korespondencyjny) oraz dane płatności są zabezpieczone poprzez szyfrowanie oraz dodatkowy proces autoryzacji. 

  

Przelew natychmiastowy Przelewy24 

Szybka, bezpieczna i wygodna metoda płatności. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę internetową Twojego banku. Możesz również skorzystać z płatności za pośrednictwem systemu BLIK. Po dokonaniu transakcji automatycznie powrócisz na stronę bitiba.   

  

Płatność kartą kredytową (Mastercard lub Visa) 

Pobranie pieniędzy z rachunku karty następuje w ciągu kilku dni od momentu wysłania towaru przez bitiba do klienta. Podczas dodawania nowej karty możesz zapisać dane karty do realizacji kolejnych zakupów. 


Apple Pay

Apple Pay jest dostępne jako metoda płatności dla urządzeń z systemem iOS w naszej aplikacji i mobilnym sklepie internetowym. Możesz wybrać tę metodę płatności w polu realizacji transakcji. Jest ona dostępna przez Safari i umożliwia płatność przy użyciu połączonej karty płatniczej. Płatność odbywa się bezpośrednio za pośrednictwem konta Apple. Po złożeniu zamówienia użytkownik zostaje przekierowany do firmy Apple w celu autoryzacji płatności określonej wartości zamówienia. Gdy tylko zostaniemy poinformowani o autoryzacji, zostanie rozpoczęty proces wysyłki - w zależności od czasu dostawy wskazanego wraz z towarem.


W zależności od metody płatności wybranej za pomocą Apple Pay, zostanie ona obciążona faktyczną kwotą faktury, pomniejszoną o wszelkie rabaty, kupony itp. natychmiast po realizacji wysyłki.

  

Płatność gotówką przy odbiorze 

W tym wypadku należy przygotować odliczoną kwotę gotówki dla kuriera dostarczającego przesyłkę. 

  

PayPal 

Jeśli wybierzesz PayPal, zostaniesz przekierowany na stronę płatności PayPal, aby dokończyć płatność. Jeśli nie masz konta PayPal, możesz je założyć podczas procesu składania zamówienia. 

  

Przelew na polskie konto bankowe (przedpłata) 

Należy przelać należną kwotę w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia. Pamiętaj, aby podać numer zamówienia w tytule przelewu. Przelew należy wykonać na nasze polskie konto bankowe: 

 

bitiba GmbH

Rachunek bankowy: Bank Pekao SA

Adres odbiorcy: Herzog-Wilhelm-Str. 12, 80331 Monachium

Numer konta w systemie IBAN: PL55124060741111001056811538

Kod SWIFT/BIC banku: PKOPPLPW

 

Realizacja przelewu bankowego może trwać od 1 do 3 dni roboczych. Twoje zamówienie zostanie przekazane do realizacji po zaksięgowaniu pełnej płatności. 

  

W określonych przypadkach lub w zależności od wybranego przez klienta rodzaju dostawy, bitiba zastrzega sobie prawo akceptacji jedynie niektórych metod płatności. 

  

Więcej informacji na temat dostępnych u nas metod płatności możesz znaleźć tutaj